آغاز فراخوان دومین جشنواره آتش به اختیار

به گزارش وب سایت لبخند خدا؛ مجتبی سالک، رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران از آغاز فراخوان دومین جشنواره آتش به اختیار خبر داد و گفت: دومین جشنواره آتش به اختیار به منظور شناسایی فعالان فرهنگی و اجتماعی، علمی، سیاسی و اقتصادی، فعالیت خود را آغاز کرد.

 

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: این جشنواره که سال گذشته در حوزه فرهنگی و اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرد، امسال بر اساس تأکید و فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله ‌العالی در ابتدای سال، دامنه و محور جمع‌آوری آثار آتش به اختیار را به اقتصاد مقاومتی، علمی و فناوری، تولیدات فضای مجازی، معرفی حوادث سیاسی، تولیدات فرهنگی وهنری، فعالیت‌های اجتماعی و جهادی گسترش داده است.

سالک تصریح کرد: مهمترین دلیل ورود بسیج به این موضوع، آن است که برخی افراد یا گروه‌ها در کشور، به صورت خودجوش فعالیت و تولید آثار ارزشمندی دارند که از نگاه مسئولین و مردم مغفول مانده است و این جشنواره حلقه اتصال آنان به نقاط اصلی مربوط است.

وی به دسته‌بندی آثار و محصولات جهت شرکت در این جشنواره اشاره کرد و گفت: محصولات یا آثاری که می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند، عبارتند از تولیدات اسباب‌بازی، فعالیت در حوزه مجازی، اپلیکیشن تلفن همراه و بازی‌های رایانه‌ای، طراحی و تولید محصولات غذایی فنی و صنعتی، رسانه‌های صوتی و تصویری در همه حوزه‌ها همانند مستند، انیمیشن، فیلم کوتاه، فیلم سینمایی، پادکست و …، آثار مکتوب شامل کتاب، رمان، مقاله، یادداشت، تحلیل‌نویسی، شعر، فیلمنامه‌نویسی و سناریو، هرگونه فعالیت اجرایی شامل فعالیت‌های جهادی، برگزاری نمایشگاه، برگزاری گردهمایی، نشست و کرسی‌های آزاد اندیشی تبلیغ و روشنگری می‌باشند.

سالک خاطرنشان کرد: امسال جهت سهولت دسترسی و ارسال آثار، سایت www.atash-beekhtiyar.com در نظر گرفته شده است که علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا ۲۲ بهمن‌ماه، از همین طریق به این جشنواره ارسال کنند.

وی اضافه کرد: شرکت‌کنندگان در این جشنواره، جهت ارتباط با دبیرخانه و رفع مشکلات می‌توانند با شماره‌های ۸۸۴۴۶۴۸۲ و ۰۹۳۳۱۸۹۵۰۷۷ تماس حاصل کنند یا به نشانی تهران خیابان شهید مطهری بعد از تقاطع سهروردی روبروی خیابان یوسفیان ساختمان شهید طهرانی‌مقدم طبقه چهارم مراجعه کنند.

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: پس از این زمان، آثار ارسال شده مورد داوری قرار گرفته و آثار برتر در نمایشگاهی در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code