آیت‌الله سیستانی قله رفیع تقوا و پیشگام وحدت امت اسلامی است

به گزارش وب سایت لبخند خدا؛ به نقل از «منامه پست»، علمای بحرین در بیانیه‌ای اقدام اهانت‌آمیز روزنامه «الشرق الاوسط»‌ نسبت به آیت‌الله سیستانی را شدیداً‌ محکوم و تأکید کردند که این اهانت، اقدامی فتنه‌انگیز علیه بزرگترین شخصیت عراقی و  اسوه حاکمیت و استقلال عراق بوده است.

علمای بحرین در این بیانیه تأکید کردند: آیت‌الله سیستانی که از مراجع عالی شیعیان جهان است، قله رفیع علم، فضیلت، پاکی و تقوا است و همواره برای وحدت امت اسلامی و منافع این امت دغدغه دارد.

این علما تصریح کردند: آیت‌الله سیستانی حقوق، آزادی و کرامت همه انسان‌ها ـ چه عرب و چه عجم، چه سیاه و چه سفید ـ را حفظ کرده است، و تنها دلیل این امر فتوای مهم جهاد کفایی ایشان علیه غده شرارت داعش بود که بدنه بشریت در کل جهان را تهدید کرده بود. این فتوا حاکمیت و وحدت کشور عراق را در برابر طرح آمریکایی ـ صهیونیستی محافظت و از کرامت ملت این کشور از جمله شیعه و سنی، کرد، عرب، ایزدی و … پاسداری کرد.

در این بیانیه تأکید شده است: ما به شدت اهانت فتنه‌انگیز یکی از روزنامه‌ها به نام الشرق الاوسط علیه بزرگترین شخصیت عراق و امت اسلامی و اسوه حاکمیت و استقلال عراق یعنی حضرت آیت‌الله سیدعلی سیستانی را محکوم می‌کنیم. خداوند او را با عزت خود عزتمند گرداند و مسلمانان و بشریت را نیز با وجود معنوی و ربانی او عزت بخشد.

علمای بحرین در پایان تأکید کردند: تمامی تلاش‌های دشمنان امت اسلامی و دست‌نشاندگان و بوق‌های رسانه‌ای آنها تاکنون به شکست انجامیده و خواهد انجامید، چرا که کشور عراق و همه آزادگان جهان بیش از پیش متحد شده‌اند. این جسارت حقیرانه، از رذالت اقدام‌کنندگان به آن پرده برداشته و تأثیری جز افزایش وحدت صفوف امت اسلامی و ملت عراق پشت سر مرجعیت عُظمی و برای حفظ حاکمیت و استقلال و وحدت عراق نداشته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code