اجازه اخلال و ناامنی نمی‌دهیم/ مردم صف خود را از اخلال‌گران جدا کنند

به گزارش وب سایت لبخند خدا؛ به‌نقل از سایت پلیس، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی گفت: در پی اتفاقات روز گذشته و ایجاد خساراتی به اموال عمومی و مردم، پلیس بلافاصله در صحنه حاضر شد و با سعه صدر مأموریت خود را انجام داد.

وی افزود: هر کجا که اخلالی در روند تردد مردم و انجام کار‌های روزانه‌شان ایجاد شده بود، پلیس بلافاصله حاضر شد و مشکل را برطرف کرد و با توجه به درخواست‌های مکرری که مردم عزیز داشتند، تا ساعات پایان شب گذشته در کنارشان بود.

سردار اشتری اشاره کرد: همان طور که استحضار دارید، سران قوا، مصوبه‌ای در خصوص سوخت (بنزین) تصویب کردند و باید همه براساس قانون، موضوعات را دنبال کنند.

وی تأکید کرد: مردم ما هرگز اجازه نمی‌دهند عده‌ای از احساسات پاک مردم و این فضا سوء استفاده کنند. ما نیز اجازه اخلال و ناامنی به اخلالگران و فرصت‌طلبان نمی‌دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: مطمئناً نیروی انتظامی در کنار مردم و در خدمت امنیت آنان است، چرا که امنیت مردم و حفاظت از اموال عمومی و مردمی خط قرمز ماست.

وی ادامه داد: بحمدالله پلیس وظایف خود را به خوبی انجام داده و در همین جا اعلام می‌کنم کسانی که قصد اخلال، بی‌نظمی و تعدی به حقوق مردم را دارند یا قانون‌گریز هستند، بدانند که براساس قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی یادآور شد: طی روز‌های اخیر به همت همکارانم، تعدادی از اخلالگران و فرصت‌طلبان شناسایی و برخورد لازم با آن‌ها صورت گرفته و بحمدالله وضعیت نسبت به روز گذشته بهتر است و اینجا به مردم عزیز تأکید می‌کنم که صف خود را از صف معدود افرادی که به دنبال اخلال و بی‌نظمی هستند، جدا کنند.

سردار اشتری تأکید کرد: مردم عزیز هرگونه مشاهدات، اخبار و اطلاعات خود مبنی بر اخلال و بی‌نظمی را به پلیس گزارش دهند. مراکز پلیس آماده ارائه خدمات هستند و هر کجا که لازم باشد، حاضر خواهیم شد و موضوعات را سریعاً رسیدگی می‌کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: ایجاد هرگونه اخلال و تخریب اموال عمومی کشور از مصادیق بارز جرم است و پلیس براساس وظیفه ذاتی و قانونی خود با افرادی که جرمی مرتکب شوند، برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: پلیس حافظ جان، مال، ناموس و آبروی مردم و در کنار مردم است، خط قرمز ما تعدی به حقوق مردم است. امیدواریم که با هوشیاری بسیار خوبی که مردم طی روز‌های گذشته داشتند و صف خود را از تعداد معدودی فرصت‌طلب جدا کردند، همچنان این روند را ادامه دهند.

سردار اشتری با بیان اینکه در خدمت مردم و امنیت کشور هستیم، عنوان کرد: اجازه نخواهیم داد روند آرامش و امنیت بسیار خوبی که امروز در کشور حاکم است، دچار اخلال شود و خدای ناکرده کسانی بتوانند از این فضا سوء استفاده کنند.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: بررسی‌های ما حاکی از خط دهی سازمان‌های ضدانقلاب و منافقین در پس پرده این تحرکات است. نهاد‌های امنیتی و انتظامی کشور، این افراد را شناسایی و ان‌شاء‌الله در موعد مقرر به سزای اعمال خود خواهند رساند.

وی بیان کرد: امکانات خوبی در اختیار پلیس است و ما می‌توانیم برای اشراف اطلاعاتی از این امکانات استفاده و بهره‌برداری کنیم.

سردار اشتری در پایان گفت: لازم است همه به قانون تمکین کنند و بدانند که پلیس مجری قانون است و هر کس بخواهد به حقوق مردم تعدی کند یا سعی در اخلال نظم و امنیت داشته باشد، حتماً نیروی انتظامی با او برخورد می‌کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code