اعلام برنامه‌های سومین همایش «سیره امام رضا(ع)؛ آموزه‌ها و کارکردها»

گروه حوزه‌های علمیه ــ برنامه‌های سومین همایش علمی «سیره امام رضا(ع)؛ آموزه‌ها و کارکردها» که 23 تیر از سوی بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی در قم برگزار می‌شود، اعلام شد.

به گزارش وب سایت لبخند خدا، در ادامه سلسله برنامه‌های دهه کرامت(میلاد حضرت معصومه(س) تا میلاد امام رضا(ع)) سومین همایش علمی «سیره امام رضا(ع)؛ آموزه‌ها و کارکردها» از سوی بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی در قم برگزار می‌شود.

این همایش فردا از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی در قالب سه میزگرد جداگانه با موضوعات سیره مدیریتی امام رضا(ع)، سیره امام رضا(ع) در تبیین حکمت شیعی و میراث و آموزه‌های فقهی امام رضا(ع) برگزار خواهد شد.

در اولین میزگرد با عنوان سیره مدیریتی امام رضا(ع) رضا آبروش، حجت‌الاسلام والمسلمین، ولی الله نقی‌پورفرد و حجت‌الاسلام وحید وثوقی‌راد سخنرانی می‌کنند؛ در دومین میزگرد حجت‌الاسلام والمسلمین رضا برنجکار و حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه و در میزگرد سوم نیز حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی مهدوی‌راد، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی شریعتی‌تبار و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی خادمی به ایراد سخن خواهند پرداخت.

در میزگرد نخست، آینده‌پژوهی در سیره امام رضا(ع)، مدیریت بحران امامت در سیره امام رضا(ع) و روش‌شناسی سیره مدیریتی امام رضا(ع) و در میزگرد سوم نیز میراث فقهی امام رضا(ع)؛ گونه‌ها و اعتبار؛ فلسفه فقه در احادیث امام رضا(ع) و قواعد استنباطی فقهی در احادیث امام رضا(ع) مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code