افتتاح سالن‌های جدید باغ کتاب و سینما بهاران

سالن‌های پردیس تئاتر و‌ موسیقی در مجموعه باغ کتاب بنا بر وعده رئیس سازمان فرهنگی هنری به زودی افتتاح می‌شود، همچنین سالن سینمای بهاران ۲۶ بهمن مورد بهره برداری و اکران آزمایشی قرار می‌گیرد.

به گزارش وب سایت لبخند خدا به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سعید صدراییان مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل این سازمان از افتتاح سالن‌های جدید مجموعه باغ کتاب تهران و سینما بهاران خبر داد و گفت: با توجه به سیاست‌گذاری‌های حجت‌الاسلام میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری، مقرر شد که از دهه فجر امسال تا پایان اسفندماه هر ۱۵ روز شاهد افتتاح یک مرکز فرهنگی هنری توسط این سازمان باشیم و افتتاح سالن‌های جدید پردیس سینمایی ملت و میزبانی از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نیز با این نگاه انجام شد.

وی اضافه کرد: با توجه به این رویکرد، سالن‌های پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب تهران نیز به زودی افتتاح خواهد شد. سالن اصلی تئاتر این مجموعه شامل ۲۶۰ صندلی، سن گردان و مجهزترین سیستم‌های صوتی است و سالن بلک باکس این مجموعه نیز ۱۶۰ نفر ظرفیت تماشاگر دارد. همچنین در باغ کتاب تهران یک استودیوی تمرین و ضبط موسیقی راه‌اندازی می‌شود که تجهیزاتی در تراز بزرگ‌ترین استودیوهای صدای کشور دارد. کافه گالری باغ کتاب به وسعت ۱۶۰ متر مربع و لابی و سالن انتظار به وسعت ۱۰۰ متر مربع نیز به این مجموعه فرهنگی اضافه خواهد شد.

صدراییان در پایان گفت: توجه به توسعه متوازن امکانات فرهنگی در سراسر شهر تهران یکی از اصلی‌ترین رویکردهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است و سینما بهاران در منطقه ۱۷ برای استفاده شهروندان جنوب غرب پایتخت در روز شنبه ۲۶ بهمن ماه به صورت اکران آزمایشی گشایش می‌یابد. این سالن با ظرفیت ۴۵۰ نفری و دارا بودن سیستم صوتی دالبی از متمایزترین سالن‌های تهران خواهد بود. پس از اکران آزمایشی سینما بهاران، سالن سینمای این مرکز همایش کار خود را با یک یا دو سانس نمایش در روز آغاز می‌کند و به زودی و پس از کسب تائیده‌های لازم شاهد اضافه شدن آن به چرخه اکران خواهیم بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code