امام خامنه‌ای فرمانده خیمه‌گاه مقاومت است

گروه بین‌الملل ـ دبیرکل حزب‌الله لبنان ضمن سخنانی در شب عاشورای حسینی تأکید کرد که امام خامنه‌ای فرمانده خیمه‌گاه مقاومت است و مرکز این خیمه‌گاه در جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.
به گزارش وب سایت لبخند خدا به نقل از پایگاه خبری «العهد» لبنان؛ آیین سوگواری شب عاشورای حسینی، شامگاه دوشنبه، 18 شهریورماه، به همت جنبش مقاومت اسلامی لبنان در میدان «عاشوراء» منطقه «الجاموس» واقع در ضاحیه جنوبی بیروت برگزار شد.

 

سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، ضمن سخنانی کوتاه در این مراسم گفت: ما در نبردی بزرگ وارد شده‌ایم و خیمه‌گاهی که ما در آن هستیم، آمریکا و اسرائیل تلاش می‌کنند، آن را محاصره کنند. 

 

وی گفت: امروز فرمانده خیمه‌گاه ما امام خامنه‌ای است و مرکز این خیمه‌گاه در جمهوری اسلامی ایران قرار دارد، این در حالی است که آمریکا تلاش می‌کند که آن را محاصره کند.

 

سیدحسن نصرالله در ادامه خطاب به «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا و «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر اسرائیل گفت: «امشب و فردا به ترامپ و نتانیاهو می‌گوییم که ما قومی هستیم که نه محاصره، نه تحریم، نه فقر و نه گرسنگی به اراده ما خللی وارد نمی‌کند».

 

دبیرکل حزب‌الله لبنان در پایان گفت: در برابر آمریکا و اسرائیل به امام خامنه‌ای، می‌گوییم که ای فرزند حسین (ع)، ما تو را تنها نمی‌گذاریم.»

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code