انتشار فراخوان حمایت از تولید تجهیزات پزشکی در داخل کشور

گروه سلامت ــ طرح حمایت از تولید تجهیزات، مواد اولیه و ملزومات مصرفی پزشکی در داخل کشور، از سوی شبکه دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، منتشر شد.
به گزارش وب سایت لبخند خدا، شبکه دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، به منظور رونق تولید داخل و همچنین تأمین نیاز‌ها از طریق تولید داخل، در اطلاعیه‌ای طرح فراخوان حمایت از تولید تجهیزات، مواد اولیه و ملزومات مصرفی پزشکی در داخل کشور را منتشر کرد.

فراخوان شماره ۳ طرح حمایت از تولید تجهیزات، مواد اولیه و ملزومات مصرفی پزشکی در داخل کشور به شرح زیر است.

شرکت‌های فعال در حوزه تجهیزات پزشکی، می‌توانند با تکمیل فرم پیوست حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۸.۱۱.۱۵ طرح پیشنهادی خود را برای تولید مواد اولیه و ملزومات مصرفی پزشکی مبتنی بر فناوری داخلی به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ارسال کنند.

فهرست ملزومات و مواد اولیه مصرفی مورد نظر طرح شامل، گایدینگ کتتر و کتتر‌های قلبی و عروقی، استنت قلبی و بالون، کارتریج استپلر، کامپوننت‌های تیبیال و فمورال زانوی سیمانی توتال، اکسیژنراتور، کیسه استومی، مایع هلیوم، آنژیوکت، است.

دریافت فرم اولیه پیشنهاد طرح ساخت مواد اولیه و ملزومات مصرفی پزشکی از طریق پست الکترونیک شبکه دانش بنیان، fs.arzyaban@gmail.com، امکان پذیر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code