برنامه ششمین اجلاس جهانی صدا اعلام شد

به گزارش وب سایت لبخند خدا،به نقل از کمیته اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو، در پنل رادیو در عصر شبکه موضوعات وضعیت رادیو اینترنت و پیوند آن با شبکه‌های اجتماعی و گوشی هوشمند و چند رسانه‌ای مورد بررسی قرار می‌گیرد.
صاحب نظران مقالات خود را در این پنل ارائه می‌کنند جان مگوریا از فرانسه و یوسف زین از لبنان میهمانان خارجی این پنل هستند.
رادیو و آینده پژوهی عنوان یکی دیگر از پنل‌های ششمین اجلاس جهانی صداست که موضوعاتی مانند محتوای شنیدار با توجه به فناوری جدید و رادیو و محتوای تولیدی کاربر رادیو صدای داده مبنا از جمله محورهای این پنل است که در آن استادان داخلی و پژوهشگران و ویم مورتگارت به عنوان میهمان خارجی از کشور بلژیک سخنرانی می‌کند.
رادیو و نوآوری در برنامه سازی یکی دیگر از پنل‌های ششمین اجلاس جهانی صداست که در آن قالب‌های رادیو برنامه‌سازی معنوی و دینی و … مطرح می‎شوند.
فالویا وینیا از کشور رومانی در کنار پژوهشگران ایرانی به سخنرانی می‌پردازد. یکی دیگر از پنل‌های این اجلاس جهانی رادیو فرهنگ نام دارد که موضوعات هویت ملی زبان‌های ملی هنرهای هفتگانه و آموزش را در این پنل‌ها مطرح می‌شود.
میهمان دیگر هیدا بابازین از کشور مالزی است. رادیو جامعه و اقتصاد عنوان پنل دیگری است که در آن موضوعات خانواده، سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی و محیط زیست مطرح می‌شود و ایرمکاردپین از آلمان میهمان خارجی این نشست است.
در کنار پنل‌های مذکور سه کارگاه با عنوان ابزارهای هوشمند رادیوهای محلی که مدرس آن فلاویا وینیا از رومانی که تولید ۳۶۰ درجه در رادیو با تدریس ویم مورتگارت از بلژیک و رادیو ژورنالیسم موبایل که مدرس آن جان مگویر از فرانسه است برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code