تمجید حزب‌الله از اقدامات دولت لبنان در مقابله با کرونا

به گزارش وب سایت لبخند خدا به نقل از العالم، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان، اعلام «طرح اصلاح اقتصادی و مالی و اجتماعی» را قدرت‌نمایی دولت این کشور دانست و گفت: دولت لبنان با اقدامات خود معاندین را ناکام گذاشت.

 

وی تأکید کرد که دولت لبنان با اقداماتی حکیمانه و شجاعانه در مقابله با ویروس کرونا بسیار موفق عمل کرد و اینک برای تسهیل بازگشت فرزندان این میهن به کشور تلاش می‌کند و در حال تهیه طرحی برای ارائه کمک‌هایی به مردم به منظور کاهش تبعات بحران موجود است.

 

شیخ نعیم قاسم اظهار کرد: دولت جدید آغازی نیک داشت و کسانی که به سرنگونی دولت امیدی داشتند را ناامید کرد. اما باید در نظر گرفت که به ثمر رساندن «طرح اصلاح اقتصادی و مالی و اجتماعی» در راس اولویت ها قرار دارد.

 

وی گفت: دولت با تمام کمیته‌های خود نشست‌های متعددی برگزار کرد و رایزنی‌های گسترده‌ای انجام داد و ما بر این باوریم که زمان آن فرا رسیده است تا دولت این طرح اقتصادی کامل را به تصویب برساند.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان بیان کرد: دولت اینک فقط به زمانی نیاز دارد تا برخی برنامه‌ها را به طرح خود بیفزاید؛ اعلام این طرح اصلاح در واقع نقشه راهی برای نجات و نوعی قدرت نمایی دولت به شمار می‌آید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code