حمایت بیش از پیش سازمان تبلیغات اسلامی از سپاه پاسداران

به گزارش وب سایت لبخند خدا؛ به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی امروز، ۲۰ فروردین‌ماه، در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل تبلیغات اسلامی خوزستان که در تالار شهر اهواز برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز میلاد سیدالشهدا(ع) و روز پاسدار، اظهار کرد: حضرت امام خمینی(ره) با رشک و غبطه فرمودند: «ای کاش من هم یک پاسدار بودم».

حجت‌الاسلام‌ قمی با اشاره اقدام مذبوحانه دولت ایالات متحده آمریکا در قبال سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تصریح کرد: آمریکا حتماً کار را برای خود سخت‌تر کرد و از طرفی حتماً شجره طیبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به فضل خداوند قدرتمندتر می‌شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان این مطلب که یکی از وظایفی که حضرت آقا برای سپاه تعیین کردند، تبیین معارف انقلاب اسلامی است و تبیین معارف انقلاب اسلامی، شرح وظایف سازمان تبلیغات اسلامی نیز است، بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی بازوی تبلیغی تمام نهادهای انقلابی است و سپاه پاسداران به‌عنوان یک‌نهاد انقلابی، بیش‌ از پیش از حمایت سازمان تبلیغات اسلامی برخوردار خواهد شد.

وی افزود: نزاع تمدنی به لحظات سرنوشت‌ساز خود نزدیک می‌شود و در این شرایط، هم‌افزایی بین نهادهای انقلابی یک ضرورت است و طلبه‌های مبلغ، طلبه‌های جهادی و تمام عناصر مجاهد حاضر در میدان پیشبرد انقلاب، بیش‌ از پیش از حمایت سازمان تبلیغات اسلامی بهره‌مند خواهند شد و ما مُصر و مصمم به هم‌افزایی دستگاه‌های انقلابی هستیم و برای دستیابی به این مهم هم از خانواده تبلیغات اسلامی آغاز خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام‌ قمی در این مراسم با اشاره به این موضوع که دوران مدیریت حجت‌الاسلام بلک، پر از زحمات مفید و مثمرثمر بوده است، بیان کرد: باید نیروهای جوان و پرانگیزه را به میدان تزریق و در کنار آن تجربیات و اندوخته‌ها را نیز حفظ و تجربه و نیروی جوانی را با یکدیگر همسو و هم‌افزا کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پایان سخنان خود اظهار کرد: انشاالله آنچه مورد رضایت امام عصر(عج) و آنچه مدنظر مقام معظم رهبری به‌واسطه عنایت و حساسیتی که ایشان نسبت به خوزستان دارند، توسط نیروهای فرهنگی انقلابی در سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه امام علی(ع) رقم خورد.

یادآوری می‌شود، در این مراسم، حجت‌الاسلام محمدمهدی نبی‌زاده به‌عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی خوزستان معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام بلک مدیر کل سابق این اداره کل تقدیر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code