دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین نواب با نماینده آیت الله سیستانی

به گزارش وب سایت لبخند خدا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد شهرستانی، نماینده آیت‌الله العظمی سیدعلی سیستانی، شانزدهم خردادماه در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب ضمن تبریک انتصاب وی به نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: خوشبختانه حضرتعالی در دوره‌های مختلف مدیریتی موفقیت‌های خوبی داشته‌اید و حضور شما در جایگاه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت فرصت خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به زائران ایرانی را فراهم می‌کند.

وی افزود: خدا را شاکر باشید که توفیق حاصل شد تا در این جایگاه حضور یابید و امیدواریم با قدرت و قوت برای زائران بیت الله الحرام خدمت کنید و امسال سفری آرام و با برکت را برای حجاج ایرانی همچون گذشته شاهد باشیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی یادآوری کرد: حضور در جایگاه سرپرستی حجاج ایرانی مسئولیت بسیار سنگینی است اما ارزش خدمتگزاری را دارد و توفیقی بزرگی است که نصیب هرکسی نمی‌شود لذا باید قدردان این فرصت معنوی بود و از آن برای خدمت‌رسانی به زائران بهره گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین نواب در این دیدار اظهار امیدواری کرد تا با برنامه‌ریزی‌های بسیار مطلوبی که به همت بعثه مقام معظم رهبری و خادمان حجاج در حج و زیارت صورت گرفته است، حج امسال، آرام و همراه با موفقیت برگزار شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code