«زنبور کارگر» با محوریت قصاص جلوی دوربین رفت

به گزارش وب سایت لبخند خدا، «زنبور کارگر» سومین تجربه افشین صادقی در مقام کارگردان است که در آن به موضوع قصاص پرداخته می‌شود. فیلمنامه این اثر سینمایی را سعید نعمت‌الله نوشته است و داستان در حال و هوای قصه‌های این نویسنده رخ می‌دهد و آدم‌های طبقه پایین جامعه موضوع و محور فیلم هستند.
بنا به این گزارش، این فیلم در تهران جلوی دوربین رفته و هم اکنون بخش‌های از این فیلم در امامزاده ابراهیم(ع) در حال فیلمبرداری است. در این فیلم کارگردان در مقام تهیه‌کننده نیز حضور دارد. حمید فرخ نژاد، شبنم مقدمی، سعید آقاخانی، پگاه آهنگرانی، حسین مهری، علی‌رضا آرا، مارال فرجاد، ستایش موسوی و … گروه بازیگران متفاوت این درام اجتماعی را تشکیل می‌دهند.
در خلاصه قصه این فیلم آمده؛ بیوک که سال‌ها پیش زنش را به دلیل اهمال پزشکی از دست داده، در نزاعی کشته می‌شود. حالا دختر او درصدد قصاص قاتل است. در این میان تنها شاهد، دوست دختر قاتل است. صادقی پیش از دو فیلم سینمایی «داشتن و نداشتن» و «مقلد شیطان» را کارگردانی کرده بود.
عوامل اصلی پروژه عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان: افشین صادقی، نویسنده و مدیر هنری: سعید نعمت الله، سرمایه گذاران: مهرداد سلیمی (صنایع غذایی انجمن)، امیر حسن امامی، مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا، صدابردار: سعید احمدی، طراح صحنه: محمدرضا میرزا محمدی، طراح لباس: آزاده میرزا قوام، طراح چهره پردازی: کامران خلج، جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقا بیک، تدوین: خشایار موحدیان و جلوه‌های ویژه بصری: فرید ناظر فصیحی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code