سهمیه والیبال المپیک 2020؛ هدیه به سردار سلیمانی و جان‌باختگان حوادث اخیر

گروه جامعه ــ تیم ملی والیبال ایران ضمن ابراز همدردی با مردم عزادار ایران اسلامی به دلیل اتفاقات ناگوار چند روز اخیر، سهمیه بازی‌های المپیک 2020 توکیو را به روح بزرگ سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، جانباختگان هواپیمای اوکراینی و ملت شریف ایران تقدیم ‌کرد.

به گزارش وب سایت لبخند خدا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ اعضای تیم ملی والیبال کشورمان امروز پس از پیروزی مقابل چین و صعود به المپیک بیانیه مشترکی صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

تیم ملی والیبال ایران ضمن ابراز همدردی با مردم عزادار ایران اسلامی به دلیل اتفاقات ناگوار چند روز اخیر از جمله شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان جریان مقاومت، اتفاق ناگوار مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی در کرمان، حادثه ایجاد شده برای هواپیمای اوکراینی، سقوط اتوبوس مسافربری به دره و …، کسب سهمیه بازی‌های المپیک 2020 توکیو را تقدیم روح بزرگ سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جانباختگان حوادث اخیر کرد.
ملی‌پوشان والیبال کشورمان امیدوارند کسب این سهمیه التیامی بر اندوه مردم ایران باشد و روند تلاش چهارساله برای کسب این سهمیه مهم برای ورزش ایران، در بازی‌های المپیک 2020 توکیو تداوم یابد.
تیم ملی والیبال ایران در پایان با یادآوری افزایش همبستگی ملی پس از شهادت سردار سلیمانی، ابراز امیدواری کرد که مسئولان و مردم با انجام وظایف محوله، باعث تحول روحی در جامعه و بازگشت نشاط و شادابی شوند و یادآور شد که ملی‌پوشان نیز در آوردگاه بزرگ المپیک تمام تلاش خود را برای افتخاری دیگری در ورزش و والیبال ایران به‌کار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است؛ در بازی امروز، بازیکنان تیم ملی والیبال ایران برای ابراز همدردی با بازماندگان و جانباختگان سانحه هواپیمای اوکراینی با مچ‌بند مشکی وارد زمین بازی شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code