سومین دوره مسابقه کتابخوانی «ریحانه» برگزار می‌شود

به گزارش وب سایت لبخند خدا به نقل از روابط عمومی به‌نشر، حسین سعیدی مدیرعامل به‌نشر اظهار کرد: مسابقه کتابخوانی «ریحانه» برای سومین سال و پس از تجربه برگزاری مسابقه کتابخوانی «ریحانه ۱» و «ریحانه ۲» در ایام فاطمیه سال‌های ۹۵ و ۹۶ اینک در ایام فاطمیه سال ۹۸ ذیل بسته برنامه‌های ریحانه آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به منبع مطالعاتی این مسابقه کتابخوانی تصریح کرد: در این دوره کتاب پیراهن دوستی «هشت قصه از زندگی حضرت زهرا(س)» از تازه‌ترین آثار حوزه ادبیات دینی به‌نشر به عنوان منبع اصلی مسابقه در نظر گرفته شده است، از همین منظر مسابقه کتابخوانی «ریحانه» در فاصله زمانی شهادت تا ولادت حضرت زهرا(س) به همت انتشارات به‌نشر برگزار می‌شود.

به گفته مدیرعامل به‌نشر مسابقه کتابخوانی «ریحانه» در بازه زمانی اول تا ۳۰ بهمن ماه ۹۸ و در دو بخش برگزار خواهد شد، در بخش نخست علاقه‌مندان می‌توانند کتاب پیراهن دوستی (هشت قصه از زندگی حضرت زهرا (س)» به همراه کد قرعه‌کشی انحصاری با قیمت ۸۰۰۰ تومان را از فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر، سایر کتابفروشی‌های معتبر از سراسر کشور و یا سایت فروشگاه الکترونیکی به‌نشر به نشانی www.behnashr.com خریداری و مطالعه کنند.

سعیدی با بیان اینکه مخاطبان می‌توانند سؤالات مسابقه را به همراه راهنمای ارسال پاسخ از سایت www.behnashr.razavi.ir دریافت کنند، یادآور شد: هشت کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی و هشت بسته ویژه عفاف و حجاب برای برگزیدگان قرعه‌کشی بخش نخست مسابقه کتابخوانی «ریحانه» در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: کتاب‌دوستان برای شرکت در بخش دوم نیازی به خرید کتاب ندارند و فقط با انتشار یک بخش از محتوای کتاب «پیراهن دوستی» در اینستاگرام به صورت عکس، ویدئو، پادکست، تصویرسازی یا نقاشی همراه با #به_نشر و#پیراهن_دوستی و تگ صفحه انتشارات به‌نشر behtarinhaye_nashr در این بخش مسابقه شرکت کنند و به برگزیدگان این بخش هشت کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی اهدا می‌شود.

مدیرعامل به‌نشر با اشاره به اینکه محدودیتی برای شرکت در بخش دوم وجود ندارد، متذکر شد: صفحه اینستاگرام علاقه‌مندان حتماً باید به صورت عمومی قابل نمایش باشد و برگزیدگان از بین پست‌هایی که بیشترین لایک را داشته باشند، انتخاب می‌شوند.

وی گفت: مخاطبان برای شرکت در مسابقه کتابخوانی «ریحانه» و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن دبیرخانه مسابقه به شماره ۰۵۱۳۷۶۵۲۰۰۸ و پیام رسان ۰۹۰۲۷۶۵۲۰۰۸ تماس بگیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code