مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان پایان یافت

به گزارش وب سایت لبخند خدا، به نقل از روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی؛ با پایان یافتن مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران تیم‌های راه‌یافته به مرحله کشوری مشخص شدند.

مرحله منطقه‌ای مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در منطقه تهران و البرز روز‌های دوشنبه تا چهارشنبه ۸ تا ۱۰ مهرماه در دانشگاه خوارزمی برگزار شد که در آن تیم ثامن الحجج(ع) از دانشگاه علامه طباطبایی مقام نخست را کسب کرد. همچنین تیم آرمان از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان تیم دوم، تیم تنقیح مناط از دانشگاه علم و فرهنگ به عنوان تیم سوم و تیم ققنوس از دانشگاه صنعتی امیرکبیر مقام چهارم را کسب کردند.

مسابقات منطقه جنوب نیز به میزبانی دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان هرمزگان در روز‌های یکشنبه تا سه‌شنبه ۱۲ تا ۱۴ آبان ماه برگزار شد که تیم فرهنگ از استان هرمزگان و دانشگاه‌های علوم پزشکی و علمی کاربردی هرمزگان به مقام قهرمانی دست یافت و همچنین تیم برهان از دانشگاه یزد نیز به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کرد. همچنین تیم خیام از استان مرکزی مقام سوم و تیم یاران از استان فارس مقام چهارم را کسب کردند.

دانشگاه کردستان هم میزبان مسابقات منطقه غرب و شمال غرب کشور بود که در روز‌های شنبه تا دوشنبه از۱۸ تا ۲۰ آبان ماه برگزار شد و در آن تیم سروش رازی از استان کرمانشاه به مقام نخست رسید. همچنین تیم ئاشتی از دانشگاه کردستان به مقام دوم و تیم‌های گردون از استان آذربایجان غربی و راحیل از دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) به ترتیب به مقام‌های سوم و چهارم این مسابقات رسیدند.

استان خراسان شمالی نیز میزبان مسابقات منطقه شرق و شمال شرق کشور بود که در روز‌های شنبه تا دوشنبه ۱۸ تا ۲۰ آبان ماه برگزار شد و تیم در سنگر آزادی از دانشگاه فردوسی مشهد به مقام قهرمانی دست یافت و تیم هدف از دانشگاه یزد عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد. همچنین تیم مادر از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد مقام سوم و تیم فکرت از استان قم به مقام چهارم دست پیدا کرد.

یادآور می‌شود، مرحله کشوری هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در آذرماه سال جاری توسط دبیرخانه مناظره سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی و مرکز ملی گفتگو، مناظره و آزاداندیشی برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code