مسابقه حفظ و مفاهیم زیارت جامعه کبیره برگزار می‌شود

به گزارش وب سایت لبخند خدا، در ایام ولادت باسعادت دهمین پیشوای هدایت، حضرت امام هادی (علیه‌السلام) مسابقه سراسری حفظ و مفاهیم زیارت جامعه کبیره از سوی اعتاب مقدس ایران اسلامی برگزار می‌شود.

 

این مسابقه در دو بخش خواهران و برادران در دو سطح حفظ پنج سلام اول و حفظ کامل در دو مقطع سنّی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال برگزار خواهد شد.

 

آخرین مهلت ثبت‌نام برای حضور در این مسابقه روز پنجشنبه، 24 مردادماه، است و زمان برگزاری مسابقه نیز جمعه، ۲۵ مردادماه، سال جاری خواهد بود و علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتر از نحوه مسابقه می‌توانند به https://qhkarimeh.ir/news/m-ziarat-jameah مراجعه کنند.

 

نحوه مسابقه حفظ و مفاهیم پنج سلام اول زیارت جامعه کبیره، کتبی است و به صورت اینترنتی یا حضوری در سراسر کشور برگزار می‌شود؛ نحوه مسابقه حفظ کل زیارت جامعه کبیره، شفاهی است و به صورت حضوری برگزار خواهد شد.


همچنین کسانی که در رشته حفظ کل شرکت کرده‌اند الزم است در مسابقه کتبی حفظ و مفاهیم پنج سلام اول نیز شرکت کنند؛ زمان برگزاری مسابقه حفظ و مفاهیم پنج سلام اول زیارت جامعه کبیره، روز جمعه از ساعت 11:30 الی 12:30 است.


محل برگزاری مسابقه حضوری در استان قم، حرم حضرت فاطمه معصومه، شبستان حضرت نجمه خاتون و دیگر استان‌ها در مصلای نماز جمعه است؛ همچنین زمان برگزاری مسابقه شفاهی حفظ کل به صورت هماهنگ در سراسر کشور روز شنبه، 26 مردادماه، از ساعت 18 خواهد بود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code