نمایش «نه نه نه» روایتی متفاوت از کودک همسری

گروه هنر ــ نمایش «نه نه نه» با موضوع کودک‌ همسری با استقبال تماشاگران و هنرمندان اجرای عمومی خود را آغاز کرد و کلیه عواید از فروش آن به کودکان سیل‌زده کشورمان اهدا می‌شود.

به گزارش وب سایت لبخند خدا، این نمایش عصر روز جمعه، ۳۰ فروردین‌ماه، با حضور هنرمندان پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون چون رضا فیاضی، بهزاد خداویسی، ناصر سهرابی و امیر حسین غفاری و… در سالن مهرگان برگزار شد.
امیر عباس رنجبر، نویسنده و کارگردان نمایش نه نه نه، با اشاره به اینکه هنرمندان در همه جای دنیا دغدغه اصلاح امور را دارند، بیان کرد: بحث کودک همسری یک موضوع در ابعاد جهانی است و مختص به یک نقطه جغرافیایی خاص نیست.
وی در پایان اظهار کرد: در اتفاقات مهم جهان، کودکان، رسانه‌ای برای رساندن فریاد مظلومیت‌شان ندارند. تئاتر این پتانسیل را دارد که ضمن فرهنگ‌سازی، اطلاع رسانی شفاف هم ارائه دهد و بقیه کار با مدیران کاربلد، دلسوز و متخصص است.
رنجبر در پایان با اشاره به سیل‌های اخیر در کشور و ابراز همدردی با هم وطنان عزیزمان گفت: بازیگران و عوامل نمایش نه نه نه تصمیم گرفتند که کلیه عواید حاصل از فروش این نمایش را به کودکان سیل‌زده سرزمینمان تقدیم کنند.
یادآور می‌شود، نمایش نه نه نه هر روز، ساعت ۱۸ در تماشاخانه مهرگان به روی صحنه می‌رود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code