هیئت و امام حسین(ع) سپر مقاوم در برابر دشمنان هستند

به گزارش وب سایت لبخند خدا؛ حاج علی انسانی، مداح و پیرغلام اهل بیت(ع)، در یازدهمین قسمت برنامه تلویزیونی روایت هیئت که از شبکه افق سیما پخش می‌شود، با اشاره به اینکه اباعبدالله(ع) ۱۴ قرن است که عزیز خدا شده و مجالس عزاداری ماه محرم هرسال پر رونق‌تر از سال گذشته برپا می‌شود، اظهار کرد: در موارد بسیار زیادی شاهد بودیم که افرادی با ورود به مجالس عزاداری و خوردن چای هیئت در راه راست قرار گرفتند.

 

وی با بیان اینکه متأسفانه مباهله مغفول مانده است، عنوان کرد: امام رضا(ع) فرمودند: بالاترین فضلیت امیرالمونین(ع) مباهله است و به همین منظور، چندسالی است که ما گروهی را برای این روز با همراهی علما و مراجع تقلید تشکیل دادیم.

 

این ستایشگر اهل بیت(ع) ادامه داد: امسال در روز مباهله، نصب بنر و پرچم و برگزاری مراسمات مختلف در ۲۴ منطقه تهران را شاهد بودیم و امیدواریم دیگر شهرستان‌ها نیز این روز را که انرژی هسته‌ای شیعه است، پر رونق‌تر کنند.

 

وی با اشاره به اینکه ۱۴ قرن است که با تمام شیطنت‌ها و آتش‌اندازی‌ها، پرچم کربلا برافراشته شده است، گفت: اگر امام حسین(ع) و هیئت در این کشور وجود نداشت، تاکنون دشمنان بیش از پیش ما را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code