کتاب «مردم گله‌مندند» به چاپ دوم رسید

به گزارش وب سایت لبخند خدا؛ کتاب «مردم گله‌مندند» مجموعه تحلیل‌ها، توصیه‌ها، نگرانی‌ها و نقد‌های بیانات مقام معظم رهبری در دوران اعتدال است که در ۶ فصل و یک فصل ضمیمه به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

«مؤلفه‌های گفتمان انقلابی و گفتمان انفعالی»، «تحلیل کلان و قرآنی رهبری از شرایط کنونی کشور»، «تحلیل‌ها، توصیه‌ها نقد‌ها و نگرانی‌ها در عرصه اقتصادی»، «تحلیل‌ها، توصیه‌ها، نقد‌ها و نگرانی‌ها در عرصه سیاست داخلی و خارجی»، «تحلیل‌ها، توصیه‌ها، نقد‌ها و نگرانی‌ها در عرصه فکر، فرهنگ، علم»، «تحلیل‌ها، توصیه‌ها، نقد‌ها و نگرانی‌ها در عرصه محیط زیست» و در بخش ضمیمه شامل سه پرونده با عناوین «پروژه تحریف مکتب امام»، «پروژه نفوذ» و «ادب مرد به ز دولت اوست» (موارد تقابل فکری رییس جمهور با رهبر معظم انقلاب) برخی از عناوین این کتاب را شامل می‌شود.

در بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم آذربایجان شرقی در ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ در این کتاب آمده است؛ «به مسئولین عرض می‌کنم که این حضور مردمی در ۲۲ بهمن را به حساب گلایه نداشتن آن‌ها از فعالیت‌های ما مسئولین به حساب نیاورید. مردم گله‌مندند… از بسیاری از چیز‌هایی که در کشور می‌گذرد، مردم گله‌مندند. مردم با تبعیض میانه‌ای ندارند. هر جا تبعیض ببینند، احساس ناراحتی و رنج می‌کنند. هر جا کم‌کاری ببینند همین جور. هرجا بی‌اعتنایی به مشکلات ببینند، همین جور. هرجا پیش نرفتن کار‌ها را ببینند، همین جور. مردم گله‌مندند.»

چاپ دوم این کتاب در قطع رقعی و ۳۶۰ صفحه به کوشش دفتر مطالعات گفتمان انقلاب اسلامی و به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

یادآور می‌شود؛ علاقه‌مندان برای تهیه کتاب می‌توانند از طریق سایت manvaketab.ir با ۲۰ درصد تخفیف کتب را تهیه و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با پست رایگان دریافت کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code